Sandman Inn Cache Creek

Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom
Vi åpner Booking.com i en ny fane for en rettferdig sammenligning.
Sandman Inn Cache Creek
$$$$

Beskrivelse

Sandman Inn Cache Creek tilbyr et klassisk overnattingssted i Cache Creek, med gratis parkering, et picnicområde og en terasse for å imøtekomme dine behov. Hotellet tilbyr enkel tilgang til Cache Creek, som ligger ca 5 minutters gange unna.

Beliggenhet

Hotellet har lett tilgang til den sandstranden i Cache Creek. Det ligger 139 km til Whistler. Et marked og butikker ligger noen skritt unna dette klassiske hotellet.

Boligen ligger i nærheten av hovedvei.

Rom

Koselige rom har kaffe/tekoker, en flatskjerm TV med satellittkanaler og røykdetektorer, og et privat bad med et separat toalett, et badekar og en dusj.

Spis & Drikk

Gjestene kan spise frokost i lobbyen hver morgen. Oasis Hotel og Husky House Restaurant er 5 minutter gangavstand fra Sandman Inn Cache Creek.

Fritid & Næringsliv

Sandman Inn Cache Creek skjemmer gjester med et picnicområde, et bibliotek og en hage.

Nyttige tips
Innsjekking/Utsjekking
fra 16:00-23:59
til 11:00
Fasiliteter
Det er gratis Offentlig parkering tilgjengelig på hotellet.
Trådløst internett er tilgjengelig i gratis.
Annen informasjon
Husdyr
Tillatt med kjæledyr etter forespørsel
Bygning
Antall rom:21
Priskalender
Sjekk tilgjengelighet og priser for datoene dine nå!

Rom og tilgjengelighet

Standardrom med en queen size seng
  • Maks.
    4 personer
  • Sengalternativer:
    1 King-Size seng1 Queen-Size Seng2 Double beds
  • Gratis Wi-Fi
  • Dusj

Fasiliteter

Hovedfasiliteter

Wi-Fi
Parkering

Off-site parkering

Bagasjeoppbevaring
24/7 service

Døgnåpen resepsjon

Mat / Drikke

Restaurant

Picknickområde/ Bordene

TV

Flatskjerm tv

Kjæledyr er tillatt

Tillatt med kjæledyr

Klimaanlegg

Tjenester

  • Rengjøring

Spisefasiliteter

  • Restaurant
  • Picknickområde/ Bordene

Spa & Fritidsfasiliteter

  • Hageområde

Romfasiliteter

  • Klimaanlegg
  • Oppvarming
  • Terrasse
  • Hagemøbler
  • Te- og kaffefasiliteter
  • Strykefasiliteter

Baderom

  • Gratis toalettartikler

Media

  • Flatskjerm tv
  • AM/FM-vekkerklokke

Rominnredning

  • Gulvteppe
Vis alle fasiliteterSkjul fasiliteter

Viktig informasjon om Sandman Inn Cache Creek

💵 Laveste rompris 628 NOK
📏 Avstand til sentrum 300 m
🗺️ Beliggenhetsvurdering 6.2
✈️ Avstand til flyplass 94.4 km
🧳 Nærmeste flyplass Kamloops, British Columbia, YKA

Beliggenhet

Adresse
Adressen er kopiert.
987 Hwy 1 South, Cache Creek, Canada, V0K 1H0
Se på kartet
987 Hwy 1 South, Cache Creek, Canada, V0K 1H0
  • Populære severdigheter
  • I nærheten
  • Restauranter
  • Hoteller i nærheten
Bibliotek
Cache Creek Library
100 m
Restaurant
Subway
840 m
Restaurant
Junctions Coffee House
840 m

Anmeldelser om Sandman Inn Cache Creek

6.3 /10
Bra
175 anmeldelser
Verifiserte anmeldelser  
Oppdag topprangerte alternativer gjennom anmeldelser vi verifiserer fra vår side og Booking.com.
Bodde der?
Del din erfaring med oss.
Skrive en omtale

Vanlige spørsmål om Sandman Inn Cache Creek

Finnes det noen turistattraksjoner i nærheten av det Sandman Inn Cache Creek hotell?
Marble Canyon Provincial Park samt Historic Hat Creek er blant de topprangerte landemerkene som er tilgjengelig innenfor henholdsvis 660 og 665 minutters kjøring fra det Sandman Inn Cache Creek hotell.
Hva er det tidligste og seneste tidspunktet jeg kan sjekke ut fra Sandman Inn Cache Creek?
Du kan sjekke ut på Sandman Inn Cache Creek fra 11:00 til 11:00.
Hva er bookingprisene på det Sandman Inn Cache Creek?
Prisene på det Sandman Inn Cache Creek starter fra $64.
Hvilke fasiliteter er inkludert i rommene på det Cache Creek hotell?
De fleste rommene på det Cache Creek hotell innkluderer et sitteområde og en kjøkkenkrok og gratis Wi-Fi og tv.

Best rangerte Sandman Hotel Group hoteller i Cache Creek

Sandman Hotel Group er kjent for å være mer enn et hotell, det er et hjem hjemmefra for reisende. Med over 50 hoteller over hele Nord-Amerika, tilbyr de enestående kundeservice og stilige rom. Sandman Hotel Group verdsetter sine gjester ved å tilby enestående fasiliteter som inkluderer bassenger, treningsstudio og gratis Wi-Fi, alt for å gi dem et minneverdig opphold.

Sjekk rom og priser
Ankomst
Velg dato
-
Avreise
Velg dato
Rom og Gjester2 Gjester, 1 rom